ŞİRKET

Mutfakta Mimari ve Tasarım

%100 YERLİ ÜRETİM

 

25 yılı aşkın engin tasarım ve mobilya deneyimiyle EuroSmart Group bünyesinde yer alan ROSSİ, üretim gücünü. tasarım kadrosunu, ihracatını ve sahip olduğu pazar payını katlayarak arttırmayı sürdürmektedir.

ROSSİ, kişiye ve mekana özel tasarımlarla müşteri odaklı hizmetler sunmaktadır.  Mutfak, Banyo ve Ray dolap başta olmak üzere, Genç-Ebeveyn Odaları, Salon ve diğer yaşam alanlarında profesyonel, mimari ve mobilya çözümleri sunmaktadır. Konut dışında Ofis, Restorant, Kafe, Okul, Hastane, Mağaza Showroomları, Fuar Stantları v.b. alanlarda yüksek standartlarda çözümler üretmektedir. 

Teknolojinin hızlı geliştiği günümüzde üretim alanında sürekli yatırım yaparak, kalite ve hizmet standartlarını her geçen gün daha yukarılara çıkarmaktadır. Bu alanda ISO standartlarında üretim ve yönetim anlayışını hayata geçirmiş bulunmaktadır.

Türkiye sınırları dışında birçok farklı coğrafyaya ürettiği yüksek kaliteli ürünleri sunmakta ve kendini sürekli olarak gelen farklı taleplere göre geliştirmektedir. Yurtdışına yönelik faaliyetlerini artırmak ve ROSSİ markasıyla daha çok ülkede varolmayı hedeflemektedir. 

Hali hazırda 40'a yakın ülkede, ihracat yapmakta ve proje üretmektedir. 

Design%100

Quality%100

Innovation%100

Reliability%100

Respect for the environment%100

KURUMSAL


 

Rossi, yenilikçi ve modern çizgisiyle ve modüler mobilya kullanıcılarına sunduğu kaliteli ürün ve hizmet anlayışıyla, pazarında öncü marka olma hedefiyle çalışmalarını sürdürüyor.

VİZYONUMUZ

Yenilikçi uygulamalarla sektörümüzü yönlendirmek, müşteri beklentilerini aşan kalitede mal ve hizmet üretmek ve bunun için nitelikli iş gücünü bünyemizde yaşatmak.

MİSYONUMUZ

Çevre ve yaşam değerlerine saygı ilkesi ile her zaman en kaliteli ürünleri, en uygun fiyatlarla, en doğru zamanda müşterilerimize ulaştırarak, maksimum müşteri memnuniyeti sağlamaktır.

DEĞERLERİMİZ

Dürüstlük
Saygı
Güven
Açıklık
Sosyal Sorumluluk
Ekip Çalışması
Kalite
Sürekli Gelişim